HOŞGELDİNİZ!
Can ile Serkan Süper Matrak’ın yeni dizisi için yeni videolar istiyorlar.
Onlarla paylaşmak istediğin, ailenin, arkadaşlarının veya evcil hayvanlarının komik bir videosu varsa buradan yükleyebilirsin – ve kim bilir, belki de yeni dizide yer alır

Ailene ve arkadaşlarına Süper Matrak’a uygun komik anlar içeren videoları olup olmadığını sor. Spor yaparken; örneğin yüzerken, bisiklete binerken veya basketbol oynarken düşen insanların videoları çok etkili oluyor. Evcil hayvanlarının garip şeyler yaparkanki videoları da çok iyi. Hayvanının ya da bir tanıdığının videoya çektiğin özel bir yeteneği var mı?

En iyi videolara buradaki galeride yer vereceğiz ve bazıları da SÜPER MATRAK’ın yeni dizisinde gösterilebilecek. ARTI, VİDEON SÜPER MATRAK GALERİSİNE SEÇİLİRSE, SANA BİR SÜPER MATRAK HEDİYE PAKETİ GÖNDERECEĞİZ.

Lütfen insan veya hayvanların zarar gördüğü videolar gönderme. Videonun Süper Matrak’ta gösterilebilmesinden önce Can ile Serkan’ın videoda görülen herkesin iyi ve mutlu olduğundan emin olmaları gerekiyor.
VIDEO ÇEKME VE YÜKLEME KONUSUNDA IPUÇLARI
Video kamera veya cep telefonunla çekilmiş videolar gönderebilirsin.
Tabii ne zaman komik bir olay olacağını bilemezsin,
ancak birkaç temel kuralı uygulamakta yarar var:
1
Cep telefonunla çekim yapıyorsan düz değil, yan tut. Bu şekilde tıpkı video kamerayla
olduğu gibi geniş ekran formatında çekim yapabilirsin.
2
Videoyu doğrudan cep telefonundan veya evdeki bilgisayarından Süper Matrak web sitesine yükleyebilirsin. Aktarırken en iyi kalite ayarı seç ve videon HD ise o şekilde kalmasına çalış.
3
Videoyu yüklemeden önce internet ya da cep telefonu faturasını ödeyen kişiden
mutlaka izin al.
4
Videonun gösterilebilmesi için içindeki herkesin bundan hoşnut olduğunu bilmemiz gerekiyor,
o nedenle lütfen göndermeden önce onlara sor.
VIDEONU CEP TELEFONUNDAN VEYA BILGISAYARINDAN WEB SITEMIZE YÜKLEYEBILIRSIN, ANCAK ÖNCE BIZE KISA BIR BILGI VERMEN GEREKIYOR:
GİRİŞ
PAROLA
KAYDOL
GIRIŞ
Bunları da sevebilirsin