Oyunbozan Ralph

15 Şubat’tan İtİbaren Sİnemalarda!

Oyunbozan Ralph hakkında

  • Oyunbozan Ralph, Walt Disney Animation Studios ve Emmy® ödüllü yönetmen Rich Moore'dan eğlenceli bir atari oyunu macerası.

    Yıllar boyunca, (John C. Reilly'nin seslendirdiği) Ralph en zor zamanlarda gelip günü kurtaran oyunun iyi çocuğu (Jack McBrayer'in seslendirdiği) Tamir et Feliks'in gölgesinde kalmıştır. Kötü çocuğu oynamaktan sıkılan Oyunbozan Ralph, konuyu devasa ellerine alır ve kahraman olmak için gereken her şeyin kendisinde olduğunu göstermek amacıyla farklı jenerasyonlardaki atari oyunlarından geçtiği bir yolculuğa çıkar.

  • Bu yolculukta, Oyunbozan Ralph tek kişinin gözünden oynanan aksiyon oyunu Kahramanın Görevi'ndeki (Jane Lynch'in seslendirdiği) sert Çavuş Calhoun ve şekerle kaplı araba yarışı oyunu Şeker Yarışı'ndaki ilk gerçek arkadaşı (Saral Silverman'ın seslendirdiği) enerjik Vanellope von Schweetz ile tanışır.

    Ama tüm atari dünyasını ve Vanellope'yi tehdit eden ölümcül düşmanları ortaya çıktığında her şey değişir. Ralph'in günü kurtarma zamanı gelmiştir - ama bunu vaktinde yapabilecek midir?

    Oyunbozan Ralph Disney Digital 3D™ olarak 15 Şubat 2013'de vizyona giriyor.