Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde

3 boyutlu olarak sinemalarda!

3D - IMAX
  • Facebook

Jack'in Gençlik Pınarı yolculuğuna katıl

Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde Hakkında

Jack Sparrow'un efsanevi Genclik Pınarı'na yolculuğuna eşlik et.. Ona yeni ufuklar açan, yolda Denizkızları, Zombiler, düşmanların yanı sıra meşhur Karasakal ile kaşı karşıya geldiği inanılmaz bir macera.

Yapımcılığını Jerry Bruckheimer'ın, yönetmenliğini ise Rob Marshall'ın yaptığı Disney'in "Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde" filmi, "Karayip Korsanları" markasını ateşleyen eğlence, macera ve komediyi içeriyor - fakat bu kez Disney Digital 3D™ olarak. Bu macera dolu doğruluk, ihanet, gençlik ve ölüm hikayesinde Johnny Depp, ikonlaşmış Kaptan Jack Sparrow rolüyle geri geliyor. Jack'in yolu geçmişinden gelen bir kadın (Penelope Cruz) ile kesişince, Jack bunun aşk mı, yoksa efsanevi Gençlik Pınarını bulmak için onu kullanan acımasız, hilekar bir dolandırıcının oyunu mu olduğundan emin olamaz. Kadının onu korkunç korsan Karasakal'ın (Ian McShane) gemisi Kraliçe Anne'in Intikamı'na binmeye zorlamasıyla, Jack kendini hiç beklenmedik bir macerada bulur ve Karasakal'dan mı, yoksa geçmişinden gelen kadından mı daha fazla korkması gerektiğini bilemez.

"Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde"'nin uluslararası oyuncu kadrosunda "Korsanlar" kıdemlisi Geoffrey Rush kindar Kaptan Hector Barbossa rolünde ve Kevin R. McNally de Kaptan Jack’in eski yoldaşı Joshamee Gibbs rolünde yer alıyor. Ayrıca Sam Claflin, gözüpek bir misyoner ve Astrid Berges-Frisbey de gizemli bir denizkızı olarak karşımıza çıkıyor.

Blu-ray ve DVD

Blu-ray ve DVD

Daha fazla bilgi

Galeri

Galeri

Oyna

Oyunlar

Oyunlar

Oyna

Karakterler

Karakterler

Oyuncuları Tanı

Reklam