Dikkat Ajan Var nedir?

Dikkat Ajan Var, Fineas ve Förb'ün dünyasında kurulan harika, ücretsiz bir oyundur. Şeytani Dr Doofenschmirtz'i yenmek için Ajan P'ye yardım et ve arkadaşlarınla takım kur, çevirim içi oyunlar oyna ve kendi Gizli Ajan Robotunu yarat!

Baş Harfleri Uyumlu Olmayan Ajans (B.H.U.O.A), Danville ve Üç Eyalet Bölgesinin tamamında terör estiren ve Dr. D tarafından oluşturulan robot ordusuna karşı en büyük mücadele ile yüz yüze! Ajan P ve Binbaşı Monogram, Doofenbotlarla savaşmak üzere gizli ajan robotlar oluşturmak için yeni acemiler arıyor. Şimdi senin B.H.U.O.A'ya katılmana ve kendi robotunu yapmana ihtiyacımız var!

Genel

Dikkat Ajan Var Ücretsiz mi?

Dikkat Ajan Var tamamıyla ücretsiz oynanabilen bir oyundur. Sadece 'Kaydol'u tıkla, bir hesap oluştur ve başla.

Başa dön

Çevrimiçi Güvenlik

Dikkat Ajan Var güvenli mi?

Disney'de çevirim içi güvenliğinizi çok ciddiye alırız ve Dikkat Ajan Var bir istisna değildir. Dikkat Ajan Var'da kişisel bilgiler hiç bir şekilde gösterilmez ve bilmediğin kişilerin oyunda seninle doğrudan iletişime geçmesinin yolu yoktur. Bu da Dikkat Ajan Var'ı çevirim içi oynaman için çok güvenli bir yer yapar. Ancak aşağıdaki kuralları çevrimiçi oyun oynarken her zaman akılda tutmakta yarar var.

 1. Çevrimiçi kişilere asla kişisel bilgilerini verme. Gerçek adın, yaşın, nerede yaşadığın, telefon numaran veya okulunun adı gibi.
 2. Ebeveynlerin hariç, kimseyle asla parolanı paylaşma. Başka birisi senin parolanı kullanarak senmişsin gibi davranabilir.
 3. Eğer birisi çevrimiçindeyken seni rahatsız edecek bir şey yaparsa veya söylerse hemen ebeveynine veya veline durumu anlat.
Başa dön

Dikkat Ajan Var'da arkadaşlık kurmak güvenli mi?

Dikkat Ajan Var'da arkadaşların birbirleri ile iletişim kurması için tek yol hediye gönderimi (robot parçaları ve mekanizmalar gibi) veya oyunda verilen görevler için birbirlerinin robotlarını kullanmaları ile gerçekleşir. Mesajlı sohbetler veya oyuncuların tam adın veya e-posta adresin gibi senin kişisel bilgilerini bulmaları olanak dışıdır. Bunun anlamı, Dikkat Ajan Var oynarken her zaman güvende olacağından dolayı herhangi bir şey için endişe etmene gerek yoktur.

Dikkat Ajan Var'da arkadaş edinmek için iki yol vardır. gerçek hayattaki arkadaşlarına Paylaşım Kodlarının ne olduğunu sorabilirsin ve onları oyununa ekleyebilirsin. Veya, üzerinde senin Paylaşım Kodun olan oyun içi Tanıtım kartını yazdırabilir, bunu arkadaşlarına vererek onların seni eklemesini isteyebilirsin.

Başa dön

Dikkat Ajan Var hesabımı nasıl güvenli tutabilirim?

Dikkat Ajan Var hesabını güvenli tutmak için parolanı kimseye söyleme (ebeveynlerin hariç) ve oyun oynamayı bitirdikten sonra oyundan çıkış yaptığından emin ol. Eğer çıkış yapmazsan, bilgisayarı kullanan başka birisi oyunu oynayabilir ve senin Dikkat Ajan Var oyununda değişiklik yapabilir. Onlar senmişsin gibi davranabilir bile.

Çıkış yapmak için tüm yapman gereken şey, oynamayı bitirdikten sonra, oyunun sağ üst tarafında bulunan çıkış düğmesini tıklatman.

Başa dön

Kayıt

Dikkat Ajan Var’ı oynamak için neden bir hesap açıp kayıt olmak gerekiyor?

Dikkat Ajan Var oynamak için giriş yapman veya Disney Online hesap kaydı yaptırman gerekmekte. Bu, oyun içine yaptığın ilerlemeyi kaydetmek ve bir sonraki girişinde kaldığın yerden devam etmeni sağlamak için yapılmakta. Aynı zamanda Dikkat Ajan Var hesabına kendi e-posta adresin ve parolanla girdiğin için senin oyununu diğer oyunculardan korur.

Başa dön

Dikkat Ajan Var hesabı için nasıl kayıt yaptırırım?

Dikkat Ajan Var'a başlamak için 'Kaydol' düğmesini tıkla. Bundan sonra sana Disney Online hesabının olup olmadığı sorulacak. Eğer bir hesabın varsa, bu hesaba ait e-posta adresi ve parola ile giriş yap. Eğer hesabın yoksa, kaydol'u tıklatıp talimatları izleyerek bir hesap oluşturabilirsin. Bundan sonra birkaç soruya cevap vererek kayıt işlemini tamamlayabilirsin.

Eğer 13 yaşından küçüksen, oyuna başlamadan önce ebeveynlerinden birisinin veya velinin izni gerekecek. Kayıt işlemlerini tamamlarken, senden sorulduğunda ebeveyninin veya velinin e-posta adresini gir. Disney onlara bir e-posta gönderecek ve bize senin Disney Online hesabı oluşturmandan ve Dikkat Ajan Var oyunun oynamandan memnun olacaklarını söylemeleri durumunda oyuna giriş yapabileceksin.

Kayıt işlemi tamamlandıktan veya var olan Disney online hesabına giriş yaptıktan sonra, robotlarını oluşturabilir, onlara isim verebilir ve Dikkat Ajan Var'a girebilirsin.

Başa dön

Dikkat Ajan Var'a giriş yapamıyorum!

Dikkat Ajan Var'a giriş yapabilmek için Disney Online hesabına erişmek için kullandığın e-posta adresini ve parolanı kullanman gerekiyor. Kullanıcı adı veya Paylaşım Kodunu girmeyi deneme. E-posta adresini ve parolanı girmen lazım.

Eğer parolanı hatırlamıyorsan oyun giriş ekranı üzerinde bulunan "Parolanı mı unuttun?" düğmesini tıklat ve yeni açılan ekranda talimatları izle. Yeni bir parola e-posta adresine hemen gönderilecektir.

Başa dön

Parolamı unuttum!

Endişelenme. parolayı sıfırlamak gerçekten çok kolay. Oyun giriş ekranı üzerinde bulunan "Parolanı mı unuttun?" düğmesini tıklat ve yeni açılan ekranda talimatları izle. Yeni bir parola e-posta adresine hemen gönderilecektir.

Başa dön

Dikkat Ajan Var oyunun oynanması

Dikkat Ajan Var oyununu nasıl oynarım?

Dikkat Ajan Var oyununu ilk kez oynadığında Binbaşı Monogram tarafından sana bir tanıtım yapılacak ve ilk görevini tamamlamak üzere yolunu bulabilmen için bir eğitim verilecek.

Bu eğitimin parçası olarak bir teknoloji harikası olan Robot Oluşturma Odasına kendi Gizli Ajan Robotunu yapmak üzere götürüleceksin! Ondan sonra bu robotu kullanarak Danville'i keşfedebilir ve Doofenbot'larla boy ölçüşmeye başlayabilirsin.

Gizli Ajan Barınağından, oyun içindeki tüm kilit noktalara ulaşabilirsin. Briefing ekranına tıklayarak en son görevini ve Danville dünyasını keşfetmek için haritayı ve görevin hedef noktasını görebilirsin.

Danville'i keşfederken vakit ayırarak insanlarla etkileşime gir, sıklıkla sana görevini tamamlaman için ipuçları vereceklerdir. Özellikle Ajan P için gözlerini dört aç.

Görev hedefini bulduğunda, (bu genellikle bir çeşit Doofenbot olacaktır), üzerilerine tıklayarak onları savaşa çağır. Her savaşta, diğer oyuncuların robotları arasından seçim yaparak bir ekip kurman ve kullanmak istediğin teçhizatı seçmen gerekecek.

Savaş görevleri ekinindeki robotların beş ana kilit becerisine dayanacaktır. Doofenbot'ları yenmek için görev teçhizatın ile robotlarının becerilerini eşleştirme taktiğine gereksinimin olacak.

Her görevi başarı ile tamamladığında veya verilen savaş görevini kazandığında XP olarak bilinen deneyim puanlarını kazanacaksın. Yeterli sayıda XP puanı kazandığında seviye atlayacaksın ve robotun sıralamada yükselecek. Sıralamada yukarı gittikçe, robotun daha fazla beceri puanı kazanacak ve bu beceri puanları ile 5 kilit beceri alanında iyileştirme yapabileceksin ve robotun daha da güçlü olacak.

Savaş görevlerini tamamlaman sana ayrıca madeni para kazandıracak. Bu madeni paraları yeni robot parçaları ve teçhizat almak ve yapmak için kullanabilirsin. Sana yeni robot şemaları bile ödül olarak verilebilir. Robot şemaları yeni robot parçalarının ve teçhizat tasarımlarının kilidini açar ve bunları robotunun görünüşü iyileştirmek veya performansını artırmak için kullanabilirsin.

Başa dön

Temel robot becerilerimi nasıl geliştirebilirim?

Her robot beş kilit beceriye sahiptir. (Güç, Hız, Uçuş, IQ ve Gizlilik). Bir robotun bu becerilerinin her birinde ne kadar iyi olduğu, kaç beceri puanı ile ödüllendirildiğine ve bu beceri puanlarının nerede kullanıldığına bağlıdır.

Tüm robotlar oyuna kullanılmak üzere beş beceri puanı ile başlar. Bu beceri puanlarının ne şekilde kullanılacağı oyuncunun kararına bağlıdır. Örneğin, bir oyuncu Güç üzerinde odaklanmak isteyebilir ve robotunu daha güçlü yapmak için daha fazla beceri puanını güç üzerinde kullanır.

Robotun her seviye atlayışında ve sıralamada yukarıya doğru çıkmasıyla birlikte daha fazla beceri puanı ödül olarak verilir. Bu beceri puanları oyuncunun beş beceri arasından, geliştirmek istediği beceriye göre kullanılır.

Başa dön

XP nedir ve nasıl seviye atlarım?

Bir görevi tamamladığında veya bir savaş görevini kazandığında XP olarak bilinen deneyim puanlarını kazanacaksın.

Yeteri kadar XP kazandığında seviye atlayacaksın ve robotun sıralamada yukarı doğru çıkacak. Her sıralama artışında robotuna daha fazla deneyim puanı verilecek. Bu puanları kullanarak robotunun beş ana becerisini iyileştirebilir ve robotunu güçlendirebilirsin. Daha ileri seviyede robot parçalarını ve teçhizatı yapmak için daha iyi şemalara da erişimin olacak. Bu robotunu daha iyi ve daha güçlü yapmana yardımcı olacak.

Sıralamada yukarı doğru çıktıkça, robotun daha iyi olduğu için yerine getirmen gereken görevler de daha zor olacak ve daha büyük, daha kuvvetli düşmanlarla karşılaşacaksın.

Mevcut XP puanlarını ve sıralamadaki yerini oyunun alt tarafında yer alan panel üzerindeki XP çubuğundan görebilirsin. Eğer bu panel görünmüyorsa, sadece ok üzerine tıklayarak açabilirsin - bu oku ise ekranın sol alt kısmında, Dikkat Ajan Var Sayacının yanında bulabilirsin.

Başa dön

Madeni paralar nedir ve onlara nasıl sahip olurum?

Oyun içinde iki tip madeni para vardır. Altın paralar yeni robot ve teçhizat yapmak için kullanılır. Bunu yapabilmek için Atölyede bulunan çizimlerin içine altın paraları atabilirsin.

Gümüş paralar ise yeni çizimler almak ve yeni robot parçalarının veya teçhizatın üretim hızını artırmak için kullanılır.

Gümüş paraları aynı zamanda bir savaş görevi aldığında takımını seçerken daha üst seviye robotları ekibine dahil etmek için kullanabilirsin. Bu özellikle zorlu bir Doofenbot ile karşı karşıya geldiğinde işine yarar.

Yeni madeni paraları (her iki tip) kazanmanın en iyi yolu savaş görevini başarı ile tamamlamaktır. Kazanacağın miktar tamamıyla göreve bağlıdır. Savaş görevlerinin çoğunda rakibine yaptığın başarılı bir saldırı sonucunda etrafa uçuşan bonus madeni paraları toplama şansında bulunmaktadır.

Aynı zamanda Danville keşfetmek için gezerken sağda solda bir kaç madeni para toplayabilirsin. Manzara üzerinde fareyi gezindirirken görüntülenen soru işareti için gözlerini dört aç. Saklı bir madeni parayı bulmuş olabilir ve bunu üzerine tıklayarak toplayabilirsin!

Mevcut madeni para toplamını ekranın alt tarafında yer alan açılır panel üzerinde görebilirsin. Eğer bu panel görünmüyorsa, sadece ok üzerine tıklayarak açabilirsin - bu oku ise ekranın sol alt kısmında, Dikkat Ajan Var Sayacının yanında bulabilirsin.

Başa dön

Nasıl arkadaş edinebilirim?

Dikkat Ajan Var'da arkadaş edinmek gerçekten kolay.

Her oyuncunun oyun içinde bulunmasını sağlayan bir paylaşım kodu bulunmaktadır. Paylaşım kodunu ekranın alt tarafında yer alan açılır panel üzerinde görebilirsin. Eğer bu panel görünmüyorsa, sadece ok üzerine tıklayarak açabilirsin - bu oku ise ekranın sol alt kısmında, Dikkat Ajan Var Sayacının yanında bulabilirsin.

Dikkat Ajan Var oyununda arkadaş edinmek için iki yol bulunmaktadır.

Gerçek hayattaki arkadaşların Paylaşım Kodlarını sor! Daha sonra, Dikkat Ajan Var oyununu tekrar oynadığında arkadaşlarını, arkadaş odasında bulunan 'arkadaş ekle' düğmesini tıkladıktan sonra Paylaşım Kodlarını girerek arkadaş listene ekleyebilirsin. Kolay!

Veya üzerinde Paylaşım Kodun olan oyun için tanıtım kartını yazdırabilir arkadaşlarına dağıtabilirsin; böylelikle onlar seni arkadaş listelerine ekleyebilirler. Tanıtım kartını açmak için, robot isminin sağında bulunan ID simgesi ve Paylaşım Kodu üzerine tıkla.

Bir oyuncu arkadaş listene girdikten sonra arkadaş listendeki oyuncularla görevler için ekip oluşturabilirsin ve onlara hediyeler gönderebilirsin!

Başa dön

Paylaşım Kodları nedir?

Dikkat Ajan Var oyununda her oyuncunun özgün bir Paylaşım Kodu bulunmaktadır. Bunun amacı arkadaşların oyun içinde birbirlerini bulmalarıdır. Paylaşım kodunu ekranın alt tarafında robotlarının altında yer alan açılır panel üzerinde bulabilirsin. Eğer bu panel görünmüyorsa, sadece ok üzerine tıklayarak açabilirsin - bu oku ise ekranın sol alt kısmında, Dikkat Ajan Var Sayacının yanında bulabilirsin.

Gerçek hayattaki arkadaşlarına Paylaşım Kodunu söyle; böylelikle onlar seni Dikkat Ajan Var oyununda bulabilirler. Bir arkadaş eklemek istersen ona Paylaşım Kodunu sor. Daha sonra, Dikkat Ajan Var oyununu tekrar oynadığında arkadaşlarını, arkadaş odasında bulunan 'arkadaş ekle' düğmesini tıkladıktan sonra Paylaşım Kodlarını kutu içine girerek arkadaş listene ekleyebilirsin.

Başa dön

Dikkat Ajan Var oyunun hile kodlarını nereden bulabilirim?

Sığınanın arka duvarının üst kısmında üzerinde yanıp sönen oyun rozeti göreceksin. hile kodlarını buraya yazabilirsin.

Disney XD kanalı ve Disney web sitesinde zaman zaman özel hile kodları duyurulmakta. Bu kodları hile kodu paneline yazdığında çok özel bir ödülün kilidini açacaksın. Hile kodları sadece belirli bir zaman için geçerlidir; onun için gözünü, kulağını dört aç...

Başa dön

Takıldım – bu Doofenbot'u yenmek çok zor!

Etrafta çok zorlu Doofenbotlar var ve bazen onları yenmek için birkaç kez denemek gerekiyor. İşte sana bazı en iyi öneriler:

 • Taktiksel düşün. Ajansın robotları gibi, Doofenbotların da güçlü ve zayıf yanları var. Mesela bazıları çok hızlı ancak zekaları kısıtlı. Bu, onları zekası yüksek bir robotla yenmenin çok daha kolay olacağı anlamına gelmektedir. Bir Doofenbot ile mücadele ettiğinde, onun her beş beceri alanındaki beceri seviyesine bak. Bunu hangi robotu seçeceğine karar verirken ve beceri tertibatı seçiliyken onların başının üzerinde gezinerek görebilirsin.
 • Parayla satın al. Eğer yeterli sayıda gümüş madeni paran varsa bu görev için ekibine daha üst seviyede (daha becerikli ve güçlü) bir robot almak için ödeme yapabilirsin. Bu sana Doofenbot ile mücadele ederken üstünlük sağlayacaktır. Bunu yapabilmek için, ekip seçim ekranındayken ekranın üst kısmında bulunan ok düğmelerini kullanarak seçim yapılan robotların sıralama değerini değiştirebilirsin.
 • Daha fazla deneyim kazan. Bazen Doofenbotlar çok güçlü olabilir ve onları yenmek için robotunun daha fazla deneyim kazanması gereklidir. XP ve sıralamada yukarı gidebilmen için and Danville'in geri kalan kısmını keşfe çık ve daha düşük sırlamadaki Doofenbotlar ile mücadele et. Bu Doofenbotları yendiğinde daha fazla XP kazanacaksın ve robotun sıralamada yukarı doğru çıkacak. Sıralamada yukarı çıktıkça, robotuna daha fazla beceri puanı verilecek ve robotun daha güçlü olacak. Aynı zamanda, yüksek sıralamadaki diğer robotları ekibine bedava ekleyebilmen için erişimin de olacak.
Başa dön

Çizimleri nereden alabilirim?

Yeni çizimleri Çizim Cennetinden alabilirsin!

Bu, haritayı kullanarak erişebileceğin bir mağaza. Eğer Danville'i keşfederken önüne çıkmadıysa, sadece Danville haritasını açıp haritanın orta kısmına doğru bakman yeterli olacaktır. Çizim Cenneti Hurdalığın sağ tarafında, Googolplez AVM'nin solunda ve Oyuncak Fabrikasının üzerindedir.

Başa dön

Hurdalıkta bir sır mı var?

Evet, evet, var... Ama şimdilik gizli tut!

Hurdalıkta etrafa bir göz at; çünkü orada robotun için yararlı bir şeyle karşılaşabilirsin!

Başa dön

Dikkat Ajan Var Saha Görevleri

Dikkat Ajan Var Saha Görevleri nelerdir?

Dikkat Ajan Var Saha Görevleri ekstra mini oyun görevleri olup robotunu kullanmadığında yerine getirebilirsin. Bu mini oyunları oynayarak esas oyuna giriş yaptığında robotuna aktarılacak bu madeni paraları kazanabilirsin.

Bu görevler Ajan P'ye yardım amaçlı görevlerdir ve hata pek çok mobil telefon ve tablet üzerinden de erişilebilir, böylelikle Dikkat Ajan Var'ı her yerde oynayabilirsin!

Başa dön

Saha görevlerinden kazandığım madeni paraları Dikkat Ajan Var robotuma nasıl transfer edebilirim?

Dikkat Ajan Var Saha Görevlerini oynadığında gümüş madeni para kazanacaksın. Verilen görevde ne kadar başarılıysan o kadar fazla gümüş madeni para kazanacaksın. Bu madeni paraları Dikkat Ajan Var robotuna aktarabilmen için tüm yapman gereken saha görevini tamamladıktan ve paylaşım kodunu girdikten sonra 'paraya çevir' seçeneğini seçmen. Dikkat Ajan Var robotunla oynamak için tekrar giriş yaptığında yeni madeni paraların seni bekliyor olacak.

Sana ait madeni paraları toplamak için başka birinin Paylaşım Kodunu kullanırsan, Paylaşım Kodunu kullandığın kişi tüm madeni paraları alacaktır.

Başa dön

Teknik Yardım

Minimum Sistem Gereksinimleri nelerdir?

Dikkat Ajan Var robotunu oynamak için bir PC veya Mac gereklidir. Dikkat Ajan Var oyunun tüm bilgisayarlarda çalışması için elimizden geleni yaptık ancak bazı minimum gereksinimler var.

Eğer PC kullanıyorsanız şunlara gereksinimin olacak:

 • Intel Centrino/AMD Sempron veya daha iyisi
 • Windows XP/Vista/Windows 7
 • En az 1GB bellek
 • ses kartı ve uygun sürücüler
 • Flash Player v10.1 veya daha yüksek bir sürüm
 • Tarayıcılar - Internet Explorer 9, Firefox 10, Google Chrome 17 veya eşdeğer bir tarayıcı.

Eğer Mac kullanıyorsanız şunlara gereksinimin olacak:

 • Sadece G5 veya Intel işlemciler
 • OSX'in herhangi bir sürümü
 • En az 1GB bellek
 • Flash Player v10.1 veya daha yüksek bir sürüm
 • Browsers - Safari 5, Firefox 10, Google Chrome 17 veya eşdeğer bir tarayıcı.

Bilgisayarınızda Flash Player'ın en son sürümü yoksa, şu adresten ücretsiz edinebilirsiniz - http://get.adobe.com/flashplayer/. Bilgisayarınıza herhangi bir şey indirmeden önce lütfen ailenize veya velinize danışmayı unutmayın.

Başa dön

Sadece boş bir ekran görüyorum!

Adobe internet sitesine giderek Flash Player'ın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun - http://get.adobe.com/flashplayer/ - Bilgisayarınıza herhangi bir şey indirmeden önce lütfen ailenizden veya velinizden izin almayı unutmayın. eğer bu problemi çözmezse, değişik bir internet tarayıcısı kullanın.

Eğer problem yaşamaya devam edersen bize dikkatajanvar@disneyturkiye.com.tr e-posta adresini kullanarak bir e-posta gönder. Bize neyin doğru çalışmadığını bildirirsen problemi çözer çözmez geri dönüş yaparız.

Başa dön

Dikkat Ajan Var'ı mobil cihaz veya tablet üzerinden oynayabilir miyim?

Adobe Flash Player'ı desteklemeyen bir telefon veya tablet ile Dikkat Ajan Var'a erişim sağlıyorsan giriş yapamazsın ve oyunu oynayamazsın. Ancak, Dikkat Ajan Var Saha Görevlerini pek çok akılı telefon ve tablet üzerinden oynayabilirsin.

Aşağıda yer alan cihazları destekliyoruz:

 • iPhone 3GS, 4, 4S ve 5
 • iPod Touch 3ncü ve 4ncü Nesil
 • iPad 2, 3, 4 ve Mini
 • Samsung Galaxy S2, S3
 • Google Nexus 7
 • Kindle Fire HD
 • Motorola Xoom
 • Galaxy Tab 2

Benim Android cihazımın Flash Player'ı var. Dikkat Ajan Var robotum ile oynamak için bununla giriş yapıp oynayabilir miyim?

Android'in ilk çıkan bazı versiyonlarında Adobe Flash Player olmasına rağmen bu cihazlar Dikkat Ajan Var'ı bizim istediğimiz gibi oynatacak güce sahip değil. Ancak, Dikkat Ajan Var Saha Görevlerini aygıtınız üzerinden oynayabilmeniz gerekiyor.

Başa dön

Dikkat Ajan Var'ı yükleyemiyorum. Çalışmıyor.

Pek çok kişi Dikkat Ajan Var'ı oynamak istiyor ve bazen oyunun yüklemesi zaman alabiliyor. Bu olduğunda tarayıcınızı Yenileme düğmesine basın. Eğer bu da fayda sağlamazsa biraz sonra tekrar deneyin. Dikkat Ajan Var'ı tekrar çalıştırmak için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz; onun için senide tekrar yakında bekliyoruz.

Eğer problem yaşamaya devam edersen bize dikkatajanvar@disneyturkiye.com.tr e-posta adresini kullanarak bir e-posta gönder. Hala çalışmıyorsa, bize neyin doğru çalışmadığını bildirirsen problemi çözer çözmez geri dönüş yaparız.

Başa dön

Oyun dondu. Ne yapabilirim?

Tarayıcı yenileme düğmesini tıklat. Eğer bu çalışmazsa çıkış yap, tarayıcıyı kapat ve tekrar giriş yapmayı dene.

Eğer problem yaşamaya devam edersen bize dikkatajanvar@disneyturkiye.com.tr e-posta adresini kullanarak bir e-posta gönder. Hala çalışmıyorsa, bize neyin doğru çalışmadığını bildirirsen problemi çözer çözmez geri dönüş yaparız.

Başa dön

Aradığım şeyin cevabını bulamıyorum!

Eğer sorduğun sorunun cevabını alamadıysan dikkatajanvar@disneyturkiye.com.tr e-posta adresimize bir e-posta gönder.

Eğer bu teknik bir problem ise, neyin doğru çalışmadığı, hangi tarayıcıyı kullandığın ve Paylaşım Kodu gibi mümkün olduğunca fazla detay verebilmen bize gerçekten yardımcı olur. Bu bize en kısa sürede Dikkat Ajan var oyununa geri dönebilmen için yardımcı olacak.

Başa dön