Misyon kontrolü

Görevini Seç

Çok cep ve tablet bu oyunları oynayın!

OYNA

Dikkat Ajan Var

OYNA

Saha Görevleri

Dikkat Ajan Var Hakkında

Dikkat Ajan Var, Fineas ve Förb'ün dünyasında kurulan harika, ücretsiz bir oyundur.   Şeytani Dr Doofenschmirtz'i yenmek için arkadaşlarınızla takım kurun, çevirim içi oyunlar oynayın ve kendi Gizli Ajan Robotunuzu yaratın!

Baş Harfleri Uyumlu Olmayan Ajans (B.H.U.O.A), Danville ve tüm Üç Eyalet Bölgesinde terör estiren Dr. Doofenschmirtz tarafından oluşturulan robot ordusuna karşı.   Binbaşı Monogram Doofenbotlarla savaşta gizli ajanlar robotlar oluşturmak için yeni acemiler arıyor.   Şimdi senin B.H.U.O.A'ya katılmana ve kendi robotunu yapmana ihtiyacımız var!  

Biliyor muydun?

Dikkat Ajan Var oynamak için Disney Çevirim içi Hesabına ihtiyacın var.

Eğer bir Disney Hesabın varsa, yalnızca yukarıya e-posta adresini ve şifreni yaz.   Bunlar Disney hesabını oluşturduklarınla aynıları olmalı.   Eğer hesabın yoksa, bir tane açmak için 'kayıt'a tıkla.

Dikkat Ajan Var, çevirim içi oynamak için çok güvenli bir yerdir.

Disney'de çevirim içi güvenliğinizi çok ciddiye alırız ve Dikkat Ajan Var istisna değildir. Dikkat Ajan Var'da kişisel bilgiler hiç kimseye gösterilmez ve bilmediğin kişilerin oyunda seninle doğrudan iletişime geçmesinin yolu yoktur. Bu da Dikkat Ajan Var'ı çevirim içi oynaman için çok güvenli bir yer yapar.

REKLAM