Hakkında

Dikkat Ajan Var, Fineas ve Förb'ün dünyasında kurulan harika, ücretsiz bir oyundur. Şeytani Dr Doofenschmirtz'i yenmek için arkadaşlarınla takım kur ve çevrimiçi oyunlar oyna; kendi Gizli Ajan Robotunu oluştur!

Baş Harfleri Uyumlu Olmayan Ajans (B.H.U.O.A), Danville ve Üç Eyalet Bölgesinin tamamında terör estiren ve Dr. D tarafından oluşturulan robot ordusuna karşı en büyük mücadele ile yüz yüze! Ajan P ve Binbaşı Monogram, Doofenbotlarla savaşmak üzere gizli ajan robotlar oluşturmak için yeni acemiler arıyor. Şimdi senin B.H.U.O.A'ya katılmana ve kendi robotunu yapmana ihtiyacımız var! Ajan P ve arkadaşlarının robotlarının yardımıyla görevleri tamamla, robotlarının tecrübelerini eğitim odası mini oyunlarda geliştir ve büyük patronlarla mücadele ederek Danville'in güvende olmasını sağla. İyi Şanslar Ajan!

Ebeveynler için

Disney Online'da çocuklarımıza güvenli bir İnternet ortamında hoş ve eğlenceli deneyimler sağlamaya çalışıyoruz.

Dikkat Ajan Var oyununda serbest sohbet mesajlaşma olanağı veya çocukların kişisel verilerinin görüntülendiği veya alınıp verildiği bir ortam bulunmamakta ve bu da size huzur sağlayacak son derece güvenli bir ortam sunmaktadır. Oyuncuların oyun içinde birbirleri ile iletişim kurabilecekleri tek yöntem birbirlerine robotların kullanımı yolu ile yardımcı olabilmeleri ve oyun içi hediyeler (robot parçaları gibi) gönderebilmeleridir.

Dikkat Ajan Var oyunun ana teması keşif, yaratıcılık ve buluşlardır. Çok iyi bilinen Fineas ve Förb'ün dünyasında kurulan oyunda oyunculara kendilerine ait gizli bir ajan robot yaratma ve Danville'yi şeytani Dr Doofenschmirtz'den koruma görevi verilmektedir. Oyun süresince, Danville'in dünyasını keşfedebilecekleri eğlenceli bulmaca veya görevler verilmekte, Fineas ve Förb karakterleri ile iletişime girmeleri ve diğer oyuncuların robotlarıyla çalışmaları sağlanmaktadır.

Çevrimiçi deneyimlerimizi mümkün olduğunca güvenli hale getirmek için elimizden geleni yapıyor olsak da, ailelerin ve velilerin çevrimiçi güvenlikle ilgili olarak çocuklarıyla konuşmalarını tavsiye ediyoruz.

Hatırlanması gereken kilit noktalar şunlardır:

  • Çevirim içindeyken asla kişisel bilgilerini verme. Gerçek adın, yaşın, nerede yaşadığın, telefon numaran veya okulun gibi.

  • Ebeveynlerin hariç, kimseyle asla parolanı paylaşma. Başka birisi senin parolanı kullanarak senmişsin gibi davranabilir.

  • Eğer birisi çevrimiçindeyken seni rahatsız edecek bir şey yaparsa veya söylerse hemen ebeveynine veya veline durumu anlat.