DisneyXD brand logoZeke ve Luther

Çocuklarin mahalledeki en iyi kaykaycilar oldugu yönündeki iddialarina en hizli yanit, onlarin arkadaşi ve rakibi Kojo'dan gelir. Kojo'nun tavirlari ve sözleri çok büyüktür ve her firsat buldugunda Zeke ve Luther'i küçük düşürmekten büyük bir zevk alir.

Zeke, Luther'in en iyi arkadaşidir ve hayati kaykayciligin çevresinde dönmektedir. Zeke doguştan liderdir ve operasyonlarin beynidir. Birçok açidan normal bir çocuktur, odasi çok daginiktir ve dersleri ortalama düzeydedir. Ama konu kaykay oldugunda, Zeke bu işin ustasidir.

Luther, kesinlikle bu ikilinin sira dişi olanidir. Iyi kalpli, hassas ve dikkati kolayca dagilan Luther, kendilerini beladan kurtarmasi için her zaman en iyi arkadaşi Zeke'e güvenir.

Zeke ve Luther

Sıkı dostlar Zeke ve Luther, dünyanın en ünlü kaykaycıları olmak istiyolar. Bu amaç doğrultusunda en sıkı numaralarda uzmanlaşmak için gözü pek girişimlerde bulunuyorlar, en büyük yarışmalara katılıyorlar ve rakip kaykaycı Kojo ile mücadele ediyorlar. Zeke ve Luther kaykay dünyasının zirvesine ulaşmak için ne yapacaklarını düşünmedikleri zamanlarda, dünyaları kızlar ve eşek şakalarının etrafında dönüyor. Zeke ve Luther'i Disney XD'de izleyebilirsiniz.

Daha Fazlası Disney XD'de

Zeke and Luther

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel