DisneyXD brand logoZack ve Cody Güvertede

Şakacı (ve en azından birkaç dakika ile) ikizlerin büyüğü. Pek iyi bir öğrenci değil, ama yaramazlıkta ve kızları etkilemekte A+ alır. Çok iyi smoothie hazırlar ve felaket basketbol oynar.

İkizlerin çalışkan olanı ve aynı zamanda havlucubaşı. Yaşının ötesinde olgunluğuyla çoğu zaman Zack'i kurtarır ama onun en son numaralarına yakalanmaktan da kurtulamaz. 7 Seas öğrencilerinden Bailey Pickett'a vurulmuştur.

Tüm gösterişinin altında iyi bir yüreği olan zengin kız. İlk başta uzaklardaki babası ve Bay Moseby tarafından kandırılıp 7 Seas High'a kaydolduktan sonra, küçük bir kamarayı Bailey'le paylaşmaya alışıyor. Hey, London!

SS Tipton'un ultra-kibar "müdürü" ve Zack, Cody ile London'un gözetmeni. İkizlerin haşarılığını eskiden beri bildiğinden, onların çocukça numaralarından duyduğu rahatsızlığı ekibe karşı içten sevgisiyle bastırıyor.

Kettlecorn, Kansas'tan gelen güzel London'un istenmeyen oda arkadaşı olarak kasabadan açık denizlereyatay geçiş yapıyor. Tatlı, aklıbaşında tavırları ve başarma azmiyle kısa zamanda London'un da, Cody'nin de kalplerini kazanıyor.

Daha Fazlası Disney XD'de

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel