DisneyXD brand logoZack & Cody’nin Lüks Yaşamı

Belalar doğal olarak Zack'e gelir. Neyseki görünüşü ile kurtarır... Zack yaramazlıkta ustadır ama düzgün görünüşü ile bunu belli etmez.

Cody çok hoştur, yardım etmez ama Zack'in entrika ve yaramazlıklarına yetişir. Yani belaya gitmeye hazırdır. İyi etki ve düzgün davranışları ile, kardeşini etkiler…Hemen hemen.

Belki Tipton Hotel olarak söylenebilir, ama babası orayı aldığından beri, London'ın  sahnesidir. Önemli bir star ve modacı olarak, London dikkati nasıl çekeceğini bilir görkemli olmayı hakeder.

Hotelde yemek tezgahtarıdır ve London'ın en iyi arkadaşıdır. Parttime olarak Zack ve Cody'e bakıcılık yapar. Ona sahip oldukları için şanslıdırlar! Onları beladan uzak tutmak için hızlı düşünür hızlı konuşur.

Esteban Julio Ricardo Montoya de la Rosa Ramírez is the bellboy at the Tipton. He speaks in a Spanish accent so not many people can understand him. He has a pet chicken named Dudley who he considers as his best friend. He gives Zack and Cody Martin, the nickname of "Little Blonde Peoples".

Daha Fazlası Disney XD'de

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel