DisneyXD brand logoYenİlmezler: Dünyanın En Güçlü Kahramanlar

Bilim maceraperesti. Biyoloji Adamı. Ahlak Pusulası.
Bilimadamı Hank Pym, gezegendeki en zeki adamlardan birisidir ve biyokimya üzerine uzmanlaşmıştır. O bir bilim insanıdır ve hiç Süper Kahraman olma çabası olmamıştır ancak maceralar onun peşini bırakmamıştır. Sibernetik kaskıyla kuşanmış mikrobiyolog Hank Pym, sürüngenlerle konuşabilmekte ve kendini Ant-Man olarak mikroskobik boyuta küçültebilmektedir. Küçük boyuttayken bile normal boyuttaki bir adamın gücüne sahiptir ama ayrıca güçlerini kullanarak 7 metre boyundaki bir Dev-Adam'a da dönebilmektedir. Bu da demek oluyor ki o kavgada yanınızda olmasını isteyeceğiniz bir dost ve ekibin de korkulu bir parçası...YENİLMEZLER: DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ KAHRAMANLARI.

Fütürist. Teknoloji adamı. Halk figürü. Lider.

Tony Stark, silahlar yapıp onları en yüksek fiyatlara satmak için dehasını kullanan, dahi bir kaşif, bir teknoloji ustasıdır. Ama silahların verdiği zarar ve acıyı ilk elden gördükten sonra Stark Endüstri'yi silah işinden çıkartıp, insanları incitmek için kullanılmakta olan teknolojisinin her bir parçasının izini sürüp yok etmek için Iron Man zırhını yarattı. Artık Iron Man, Mach 10 hızında Geri Püskürtme Işınları fışkırtabilen ve ağır silahların ateşine karşı durabilen tam teşekküllü bir Süper Kahramandır. Titiz bir şekilde dünyayı kötülüklerden arındırmaya çalışmaktadır ancak küresel tehditler baş gösterdiği için tarihin en büyük Süper Kahramanlarından oluşan takımı da toplamak zorunda... YENİLMEZLER: DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ KAHRAMANLARI.

GÜÇLÜ ADAM. CANAVAR.

Hulk'ın tek isteği yalnız kalmak. Ancak Bruce Banner'ın muhteşem Hulk'a dönüşmesini sağlayan kaza meydana geldiğinden beri, ordu onun peşine düştü. Onlara göre Hulk tehlikeli, Hulk yaşayan bir silah ve kontrol altına alınmalı. Tüm bunlar Hulk'ı SİNİRLENDİRİYOR. Hulk'ı şiddet, koşuşturmaca ve savaş dolu bir hayata atılmak zorunda bırakıldı. Yaratıldığı günden beri canavar olarak anıldığı için o da artık kendini böyle görüyor... bir canavar olarak. Sürekli kaçan Yeşil Dev, öfkeli dış görünüşünün altında kahraman bir kalbe sahip olduğunu ispat etmeye çabalıyor. Bu amaçla mukayese kabul etmeyen gücünü, dünyaya egemen olan süper takıma ödünç veriyor...YENİLMEZLER: DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ KAHRAMANLARI

Asker. İdealist. Yaşayan Efsane.

Rogers, eski haber resmi geçidinin ona gösterdiği her şeye sahiptir… akıllı, cesur, taktik ustası ve inanılmaz bir dövüşçü. 2. Dünya Savaşı sırasında Steve Rogers, özgür dünyayı korumak için maksimum seviyedeki insani gücünü ve çevikliğini kullanarak, eşsiz Vibranium alaşımlı kalkanı ile Captain America olarak zorbalığa karşı savaştı. Ama bu asil fedakarlık, Süper Asker'in onlarca yıl buzda donmuş bir şekilde kalmasına yol açtı ve şimdi, o eski moda değer yargılarının yepyeni bir kahrmanlar takımına ilham verdiği bir dünyaya uyanıyor... YENİLMEZLER: DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ KAHRAMANLARI.

Gerçek İnanan. Ekibin Hayatı ve Eğlencesi.

Varlıklı sosyete hayatını bırakan Janet Van Dyne, biyoelektrik iğnesini ve kendini küçültme yeteneğini kullanarak Wasp halini alır. Janet, Hank Pym'in iş ortağıdır. Hank'in yaşantısını mümkün kılan o'dur. İşi ve serveti sayesinde Janet onun araştırma ve gezilerini karşılar. Bu iş ilişkisi yüzünden insanlar Janet'in güçlerini bundan aldığını sanıyor ama Janet bir şey söylemiyor ve o müthiş kanatlarının nereden geldiği de açıklığa kavuşamıyor. Yeteneklerini iyi bir amaç uğruna kullanacağı kesin. O, ekibin en genç ve maceraperest üyesi...YENİLMEZLER: DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ KAHRAMANLARI.

Tanrı/Diğer Boyutsal Varlık. Savaşçı.

Thor Odinson, Norveç'in gerçek Mitolojik Fırtına Tanrısı ve Dokuz Krallık'ın en büyük savaşçısıdır. Diğer Asgardlı Tanrılar Midgrad'ı (yani ölümlülerin deyişiyle 'Dünya'yı) bırakıp giderken, Thor bırakmadı. Thor'un babası, Her Şeyin-Babası Odin'in hiç hoşuna gitmese de, Asgard'ın en büyük savaşçısı olarak Thor, Dünya'nın tüm sıradan ölümlülerini, efsanevi tokmağı Mjolnir ile korumaya and içti... Ama Fırtınacı'nın diğer dünyalı güçleri tek başına yeterli olmayınca Thor, ölümlü silah arkadaşlarına yöneldi... YENİLMEZLER: DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ KAHRAMANLARI.

BİR ÇİFT KRAL

Boomer ile Boz (üçüzlerin uzun zamandır kayıp olan üçüncüsü) birbirlerini tanır ve “kardeşliğin on emrine” uymak da dahil, birlike çalışmayı/hükmetmeyi öğrenirken yaşadıkları eğlenceli ve zaman zaman tehlikeli serüvenleri izle!

Daha Fazlası Disney XD'de

The Avengers

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel