DisneyXD brand logoMuhteşem Örümcek-adam

Avrupa'daki Latveria ülkesinin hükümdarı, S.H.I.E.L.D.'in En Çok Arananlar listesindeki önde gelen kötülerden biridir. Güçleri ve diplomatik statüsü nedeniyle yakalanmaktan kurtulmuştur. Spidey ile S.H.I.E.L.D. adayları ilk başta Latveria'ya giderek Doom'u ele geçirmeye çalışır, ama kısa zamanda başlarının büyük dertte olduğunu görürler.

Peter Süper Kahraman olmasına rağmen, 16 yaşında son derece sıradan bir gençtir. Örümcek-adam olmanın ek sorumluluğuyla yaşamının tüm yönlerini dengelemek onu sürekli zorlamaktadır. Teyzesiyle yemek yemek için vaktinde eve gelmek olsun, notlarını yüksek tutmak olsun veya haftanın Süper Kahramanını ele geçirmek olsun, Peter'in her zaman yapacak çok işi vardır.

S.H.I.E.L.D. DİREKTÖRÜ ve dünyanın bir numaralı polisi Fury Örümcek-adam gibi süper güçleri olan çocukların eğitimsiz, desteksiz ortalarda koşuşturmalarına ve etrafa zarar verip masum izleyicilerin hayatlarını riske atmalarına izin veremez… dolayısıyla onları eğitmeye karar verir.

Grubun hiperaktif ve ne yapacağı belli olmayan üyesi. Sam her zaman kanıtlaması gereken bir şey olduğunu düşünür. Sam'in güçleri kaskından kanalize olan Nova Force'tan gelmektedir. Bu güçler arasında uçmak, artan dayanıklılık, enerji atımları sönümlemek ve yaymak vardır. Ancak Sam gücçlerinin ne işe yaradığını da, sınırlarını da bilmez.

Beyaz Kaplan herşeyi çok ciddiye alır. Sürekli iddialıdır, daha iyi olmak ve grubun da daha iyi olasını ister. Daha az gösterişli güçleriyle hepsinden çok çalışması gerektiğine inanmaktadır. Kedi duyuları ve pençeleri olan usta bir akrobat savaşçıdır. Ava kemerinde küçük bir kaplan tılsımı taşır ve doğaüstü güçlerini bundan alır.

Süper Kahramanlar dünyasına pek alışık olmayan eski sokak çocuğu Luke grubun duygusal kalbi ve abisi olan gerçekçi ve sert bir tiptir. Çok sadık ve kavgada hemen hemen korkusuzdur. Luke'un yaralanmaz cildi ve süper güçleri onu eğitimdekilerin en güçlüsü yapar. Kavgaya ilk o atılır. Ancak, yine de sarsıcı patlamalardan ve diğer enerji formlarından incinebilir.

Danny her zaman odaklanmış, ancak rahattır. Soğuk sörfçü'den daha Zen-odaklıdır. Ancak Demir Yumruğa dönüştüğünde kusursuz duruşuyla kaskatı olur. Karakteri yin/yang'dır. Danny aslında dev Rand Corporation'ın 17 yaşındaki başkanı Danny Rand'dir. Serveti Osborn'unkiyle boy ölçüşse de, gösterişsiz tavırlarından hiç anlaşılmaz. Ancak Demir Yumruk olarak güçlerini çok ciddiye alır.

Dok Ok ileri teknoloji ürünü Octo giysisi olmadan hareket edemez, nefes bile alamaz. Dok Ok her zaman gölgelerde gizlenir, laboratuvarının çatlaklarında saklanır. Dok Ok'un laboratuvarı HUDSON NEHRİNİN altındadır ve gizli bir tünelle doğruca OsCorp Tower'a bağlanır.

Dok Ok tarafından Örümcek-Adam'ın DNA'sı kullanılarak üretilmiş bir simbiyotiktir. Herhangi birine yapışıp vücudunu ele geçirebilir ve güçlerini kullanabilir.

Muhteşem Örümcek-adam

Muhteşem Örümcek-adam'da Peter Parker lisenin zorluklarıyla Süper Kahraman olmanın olağanüstü zorluklarının birlikte üstesinden gelmeye çalışırken ona katıl. Nick Fury Parker'i S.H.I.E.L.D organizasyonuyla eğitime davet eder. Peter'in diğer kişiliği Örümcek-adam diğer dört genç Süper Kahraman Nova, Beyaz Kaplan, Güç Adam ve Demir Yumruk'la güçbirliği yapacak ve gelmiş geçmiş en büyük aksiyon ve serüvende birlikte En Büyük Süper Kahramanlar olmaya çalışacaklardır. Mühteşem Örümcek-adam'ı Disney XD'de izle!

Daha Fazlası Disney XD'de

Ultimate Spider-man

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel