DisneyXD brand logoUçan Tekme

Jerry her şeyi yapabileceğini düşünür. Çocuklar ağırlık kaldırıyorlarsa, makineye kaldırabileceğinin 5 kat fazlasını koyar. Hemen hemen tüm meydan okumaları kabul eder ve genellikle bu esnada kendini yaralar.

Jack eskiden kasabanın yeni çocuğuydu, şimdi ise Wasabi Savaşçı’larının lideri oldu. Dövüş akademisi üyelerine ders veren Jack, her birinin seviye atlamasını sağlar.

Rudy, zorluklarla mücadele eden Bobby Wasabi Dövüş Sanatları Akademisinin çılgın, ama iyi niyetli sahibi ve senseidir. Bir zamanlar en iyi amatör dövüş sanatçısı olsa da, bir yaralanma nedeniyle dışarıda kalmış ve bir süreliğine rekabet ateşini kaybetmiştir. Dibe vurduktan sonra Rudy tüm hayatı boyunca biriktirdiği paralarla Bobby Wasabi Dövüş Sanatları Akademisini satın almıştır.

Milton bir şekilde eksikliklerinin farkında değildir ve garip bir özgüvene sahiptir. Milton bir dahidir ve okul ile ilgili konular onu hiç zorlamaz.

Uçan Tekme

Wasabi Savaşçıları, Seaford Kasabası’nın güneşli sahillerine giderler ve aykırı olmadıklarını kanıtlamaya çalışırlar! Dojo’ya veda edin ve Rudy’nin süper havalı modern dövüş salonuna merhaba deyin. Beraber yeni işlerinde, içerdeki ve dışarıdaki rakiplerine karşı zorlu görevlerle başa çıkacaklar.

Daha Fazlası Disney XD'de

Jerry

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel