DisneyXD brand logoSlugterra

Güçlü Blakk Endüstrisi'nin sahibi olan Dr. Blakk zengin ve kötü kalpli bir adam. Nihai hedefi mi? Slugterra'yı kontrol altına almak ve yeraltı dünyasını koruyan sihirli sülük enerjisini yok etmek. Güçlü bir sülük vurucusu olan Blakk, karanlık ghouling bilimi ile sülükleri yoldan çıkararak onları deliye döndürdü!

Eli Shane, babasının izinden gitmek ve en büyük sülük vurucusu olmak için yeryüzünün altnda yüz mil yürüdü. Pronto, Trixie ve Kord, güçlendirilmiş sülükler seçkisi ve Sülük Silahından oluşan Ekibi (Shane Ekibi) tarafından desteklenen Eli, SLUGTERRA'ya barış ve özgürlük getirmek üzere kötü kalpli Dr. Blakk'i sonsuza kadar yenmek için bir görev üstlendi.

Burpy sadece Eli'nin en sevdiği sülük değil, aynı zamanda üstün ateşli silahı, usta bir sülük stratejisti ve Eli'nin sülük arkadaşlarından oluşan ordunun lideri. Yalnızca Eli'ye sadık olan Burpy, SLUGTERRA'daki en pürüzsüz sülük hareketlerine sahip.

Kord, bir kas yığınına dönüşüvermiş bir mağara trolü! Ayrıca Shane Ekibi'nin kalıcı motor düşkünü, bütün Meka-Canavarların, silahların ve aletlerin düzgün çalışmasını sağlıyor. Alçak gönüllü ve atış yapan çılgın bir kolu var! En sevdiği Rammstone sülüğü Bludgeon'ı silahına doldurduğundan, Kord'un gücüne her türlü durumda güvenilebilir!

Gururlu ve bilgili molenoid takipçisi Pronto usta bir sülük vurucusu ve maceraperest... veya en azından o böyle düşünüyor. Molenoid'in gömme bir manyetik pusulası var ve bu sayede neredeyse her yerde yollarını bulabiliyorlar. Ne yazık ki bu Pronto'yu epey etki altına aldı ve bu yüzden gittiği bütün mağaralardan en az bir kere kovuluyor!

Shane Ekibi'nin kalıcı sülük uzmanı Trixie'nin hayali, "Slugisodes"lerinde yer verdiği bütün muhteşem sülükler hakkında bir belgesel film yapmak. Konu savaş ve sülük düellosu olduğunda, her zaman aklını kullanıyor ve ekip savaşın içinde sıkışıp kalmışken güvenli bir çıkış veya akıllı bir strateji bulabiliyor!

Slugterra

Cephanenin canlı olduğu ve yalnızca hızlı olanın kurtulabildiği, SLUGTERRA'nın derin yer altı dünyasında, Eli Shane en büyük sülük vurucusu kahraman olmaya kararlıydı! Eli ve ekibi, yalnızca bu SÜLÜK denilen küçük yaratıkları toplayarak, eğiterek ve onlarla düello yaparak, karanlık güçleri yenmeyi umuyorlardı. Sülüklerin güçlü silahlardan fırlatılıp, sihirli savaş canavarlarına dönüştüğü bölümü de söylemiş miydik? O bölüm harika.

Daha Fazlası Disney XD'de

Slugterra

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel