DisneyXD brand logoRandy Cunningham

Randy'e saldıran tüm o tuhaf robotlardan sorumlu kötü, ama kibar çılgın. McFist'in baş çılgın bilimadamı olan Viceroy paraya ya da güce önem vermiyor, tek istediği herkesin onun dehasını takdir etmesi.

Norrisville Lisesi’nin yeni Ninja’sı olmak gibi müthiş bir fırsat verilen sıradan bir lise öğrencisi. Randy Ninja Nomicon ve sihirli Ninja giysisiyle o ürpertici Büyücüyü kendi çukurunda tutmaya çalışırken canavarlarla ve delilerle savaşacak.”

Howard Randy'nin en iyi arkadaşı. Ağzı pek sıkı olmasa da, Howard Randy'nin Ninja olduğunu bilen tek kişi. Ama endişelenmeyin, kimseye söylemeyeceğine söz verdi... yani muhtemelen.

Heidi Howard'ın ablası ve Norrisville Lisesi'nin 1 Numaralı Radyo Programı: Heidi@School'un sunucusu! Uzun boylu, güzel, popüler ve hemen hemen her şeyde parmağı var.

Eski karanlık sanatlar ustası, 800 yıl boyunca delikte kaldıktan sonra pek de iyi görünmüyor. Oradan kaçabilmek amacıyla, Büyücü'nün güç toplamak için karmaşa çıkarması gerekiyor. Bunu da okuldaki en savunmasız kişileri çılgın canavarlara dönüştürerek yapıyor. Yeterince karmaşa çıkarırsa, hapishaneden kaçabilir... ve kainatı parçalarına ayırabilir!

Hannibal McFist, hemen hemen her şeyi üreten ya da her şeyin sahibi olan McFist endüstrilerinin sahibi. Ama McFist için dünya yeterli değil. Her şeyden çok istediği tek bir şey var, süper güç. Bu yüzden bir anlaşma yapmış: McFist Büyücü'nün delikten kurtulmasına yardım ederse, Büyücü McFist'e kendi seçtiği bir süper güç verecek.

Randy Cunningham

800 yıl önce, kötü bir Büyücü neredeyse dünyayı ele geçiriyordu...ta ki yalnız bir ninja savaşçı onu dünyanın derinliklerine hapsedene dek. Bugün, Norrisville Lisesi Büyücünün deliğinin üzerinde duruyor ve doğaüstü yeşil kokusuyla karmaşa çıkarmasına imkan veriyor. Neyse ki, Randy Cunningham masum insanları kötülüğün güçlerinden koruyacak yeni Ninja olarak seçildi!

Daha Fazlası Disney XD'de

Randy Cunningham

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel