DisneyXD brand logoKorkusuz Şehir Çocuğu

Bayan Chicarelli, Kick'in yanında köpeği Oskar'la sürekli dedikodu devriyesine çıkan meraklı komşusu.

Kick Buttowski kısa boylu olabilir, ama dünyanın en büyük korkusuzu olmaya çok kararlı. Hayat onun önüne engeller çıkardığında, üzerlerinden atlayıp geçiyor.

Gunther, Kick'in en iyi dostu ve sadık yardımcısı. Tuzlu, tatlı veya parlak şeyler kolayca dikkatini dağıtsa da, Kick için daima yardıma hazır.

Brad, Kick'in acımasız ağabeyi. Brad "Saf" kardeşine işkence etmek için yaşasa da, Anne ve Babası etraftayken daima İyi Adamı oynuyor.

Kick’in Anne ve Babası, ne olup bittiğini tamamen anlayamasalar da onun korkusuzluğunu destekliyorlar.

Kick’in Anne ve Babası, ne olup bittiğini tamamen anlayamasalar da onun korkusuzluğunu destekliyorlar

Kick’in küçük kız kardeşi Brianna, bir güzellik kraliçesi ve şımarık bir prenses. Kick en uç noktadaki mükemmelliğe ulaşmaya çalışırken; Brianna en üst noktadaki ihtişama ulaşmaya çalışıyor.

Wade, canı istediğinde kasiyer/tamirci olarak çalıştığı Food-N-Fix'in baş tembeli.

Kendall Perkins, çıkmaz sokakta oturan çok başarılı bir öğrenci. Derslerinde hep A alma takıntısı var ve "Clarence" tarafından kolayca çileden çıkarılabiliyor.

Korkusuz Şehir Çocuğu

Korkusuz Şehir Çocuğu küçük olabilir, ancak dünyanın en ünlü korkusuz şehir çocuğu olmaya kararlı. Hayat önüne engeller çıkardığında, üzerinden atlayıp geçiyor. Korkusuz Şehir Çocuğu yenilgiyi asla kabul etmiyor. Arada sırada düşse de, daima ayağa kalkmayı biliyor. Dünyanın en ünlü korkusuz şehir çocuğu olma yolunda Kick'i hiçbir şey durduramaz. Korkusuz Şehir Çocuğu'yi Disney XD'de izleyebilirsiniz.

Daha Fazlası Disney XD'de

Kick Buttowski

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel