DisneyXD brand logoBİR ÇİFT KRAL

Lanny Kinkow kralının çok sadık ve has adamı olurdu - eğer kral kendisi olsaydı. Eğer ikizler olmasaydı kral olacaktı da. Lanny bu düş kırıklığını atlatamıyor. Kinkow tahtını geri almak için durmadan entrikalar çeviriyor. Kurnaz, zeki, kararlı, ama planları hep başarısız oldu... henüz.

Boomer ile Boz (üçüzlerin uzun zamandır kayıp olan üçüncüsü) birbirlerini tanır ve “kardeşliğin on emrine” uymak da dahil, birlike çalışmayı/hükmetmeyi öğrenirken yaşadıkları eğlenceli ve zaman zaman tehlikeli serüvenleri izle!”

Boomer'ın ikizlerin ikisine de yetecek kadar özgüveni var! Hiç düşünmeden duruma dalmaya hazır ve işler planlandığı gibi gitmeyince mutlaka şaşırıyor. Biraz tembel olabilir ve gelmiş geçmiş en özverili kral da değil, ama kardeşine ÇOK düşkün (her zaman kabul etmese de). Brady için dünyanın ucuna kadar gidebilir.

Brady, Mason’un genç kızı Mikayla'ya umutsuzca tutkun - kız yalnızca güzel değil, aynı zamanda akıllı, eğlenceli ve özgüvenli. Dövüş sanatlarındaki çılgın yeteneği de cabası! Babası Mason zaman zaman aşırı korumacılığıyla onu engellese de, aynı zamanda harika bir rol modeli.

Mason ikizlerin koruması ve akıl hocası. Güçlü, bilge ve güvenilir, tıpkı hiç tanımadıkları babaları gibi. Gerçi Mason bile zaman zaman onların yaramazlıklarına dayanamıyor. Ancak bu da Mikayla'ya göz süzmelerine izin vereceği anlamına gelmiyor!

BİR ÇİFT KRAL

Boomer ile Boz (üçüzlerin uzun zamandır kayıp olan üçüncüsü) birbirlerini tanır ve “kardeşliğin on emrine” uymak da dahil, birlike çalışmayı/hükmetmeyi öğrenirken yaşadıkları eğlenceli ve zaman zaman tehlikeli serüvenleri izle!

Daha Fazlası Disney XD'de

Pair of Kings

Şunları Beğenebİlİrsİnİz

    • games portal
    • Access all Areas
    • Disney Channel